Erasmus + boravak naših djelatnica na DOBA fakultetu u Mariboru

U periodu od 16. do 18. travnja 2018. u okviru mobilnosti  Erasmus +  djelatnice Službe za studentska pitanja i upise, Suzana Weiss i Marija Kostelac, boravile su na DOBA fakultetu u Mariboru (Slovenija).
„Odabrale smo DOBA fakultet  jer smo se željele upoznati sa online modelom studija. U našem kratkom posjetu stekli smo uvid u strukturu i način organiziranja studija. Imali smo sastanke sa strukovnom direktoricom DOBA Fakulteta gđom Irenom Amič Ravnik, voditeljima programa i voditeljicom referade za studenske poslove te profesorima i ravnateljima. Veseli nas što ćemo nova znanja moći primijeniti u našem daljnjem radu. Zahvaljujemo se svim djelatnicima DOBA fakulteta što su nam u vrlo srdačnom okruženju predstavili svoj način i metode rada.“