Na fakultetu održana radionica za znanstvenike “Gdje objaviti znanstveni rad?”

Dana 27. lipnja 2018. godine, na Pravnom fakultetu u Rijeci održana je radionica za znanstvenike naziva Gdje objaviti znanstveni rad? Citatne baze podataka i bibliometrijski pokazatelji u području prava. U organizaciji prodekanice za znanost izv. prof. dr. sc. Ivane Kunde i pod vodstvom voditeljice knjižnice dr. sc. Dejane Golenko, radionica je sudionicima omogućila upoznavanje i raspravljanje o tomu kako odabrati publikaciju za objavu rezultata istraživanja temeljem elemenata, kao što su bibliometrijski pokazatelji, indeksiranje u bazama podataka i kvaliteta publikacije, posebice u svjetlu novih uvjeta za izbor u znanstvena zvanja. Ovdje je dostupna najava.