Janica i Ivica Kostelić na Pravnom fakultetu u Rijeci

U srijedu 11. listopada 2018. godine na Pravnom fakultetu u Rijeci, u sklopu kolegija Sportsko pravo na Integriranom sveučilišnom studiju Prava, gostovali su državna tajnica za šport, gospođa Janica Kostelić i proslavljeni športaš, gospodin Ivica Kostelić.
Nakon uvodnog dijela o filmu Gnothi Seauton (Upoznaj samog sebe) Janica i Ivica Kostelić su sa studentima raspravljali o važnosti športa za svakog građanina Republike Hrvatske, govorili su o programu „be active“, karijeri vrhunskih športaša i ostvarenjima njih samih te izazovima za športaše po okončanju karijere.