Emiliji Mišćenić uručena inicijalna potpora Sveučilišta

Dana 19. listopada 2018. održana je svečana dodjela potvrda dobitnicima „Inicijalnih potpora mladim istraživačima za 2017. i 2018. godinu“. Tom prilikom na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci mladi istraživači razgovarali su s rektoricom Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježanom Prijić Samaržijom, prorektorom za znanost prof. dr. sc. Alenom Ružićem i pomoćnikom rektorice za međunarodnu suradnju i strateška partnerstva prof. dr. sc. Sašom Zelenikom, o čemu više ovdje.

Među nekolicinom prepoznatih mladih istraživača bila je i izv. prof. dr. sc. Emilia Mišćenić s Pravnog fakulteta u Rijeci. Ona je dobitnica ove potpore za projekt na temu „Usklađivanje, tumačenje i provedba hrvatskog privatnog prava sukladno pravu EU“. Čestitamo joj na tom uspjehu!