Primanje članova ELSE kod predsjednice Republike Hrvatske

Dana 28.11. članovi ELSA-e Rijeka imali su primanje kod predsjednice Republike Hrvatske, Kolinde Grabar-Kitarović.

Predstavnici ELSA-e predstavili su predsjednici Grabar-Kitarović rezultate Međunarodne skupštine ELSA-e koja se tijekom studenoga održavala u Opatiji, a na kojoj je sudjelovalo 350 članova iz 36 zemalja Europe. Naglasili su kako im je cilj dovesti u Hrvatsku što više stranih studenata, kako bi se kroz Ljetnu i Zimsku školu prava, koje se organiziraju u Rijeci, Splitu, Zadru i Zagrebu, upoznali s pravnim sustavom te prirodnim i kulturnim ljepotama naše Domovine.

Prilikom susreta razgovaralo se o ciljevima Udruge kojoj je misao vodilja poštivanje ljudskog dostojanstva i kulturne raznolikosti, a u svrhu doprinosa pravnom obrazovanju, razvoju međusobnog razumijevanja i promicanja društvene odgovornosti studenata prava i mladih pravnika.

Fotografije: Ured Predsjednice RH