Ljetna škola ljudskih prava u Novom Vinodolskom - Poziv studentima

Pravni fakultet u Rijeci u suradnji s Gradom Novim Vinodolskim objavljuje poziv za:

LJETNU ŠKOLU LJUDSKIH PRAVA
u Novom Vinodolskom,
od 3. do 8. rujna 2018.

Ove godine na Ljetnoj školi okupiti će se 25 studenata sa hrvatskih pravnih fakulteta u Osijeku, Rijeci, Splitu i Zagrebu, kao i Pravnog fakulteta u Mostaru (Bosna i Hercegovina), kako bi izučavali jedan od najvažnijih suvremenih mehanizama za zaštitu ljudskih prava – Europsku konvenciju za zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda, iz 1950.

Kao i svake godine, predavači će biti ugledni domaći i strani stručnjaci, s hrvatskih i inozemnih pravnih fakulteta, kao i suci Ustavnog i Vrhovnog suda Republike Hrvatske.

Troškove prehrane i smještaja polaznika Ljetne škole ljudskih prava snosi organizator, dok studenti snose troškove puta. Za pojedinosti se možete obratiti doc. dr. sc. Maši Marochini Zrinski na adresu e-pošte Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Za prijavu je potrebno ispuniti obrazac, te ga poslati na navedenu adresu zaključno sa 21. lipnjem 2018.