Održan znanstveni skup „Hrvatska u Europskoj uniji – pet godina poslije“ - najveći odaziv sudionika u dosadašnjem radu Akademije pravnih znanosti Hrvatske

Godišnji znanstveni skup „Hrvatska u Europskoj uniji – pet godina poslije“, u organizaciji Akademije pravnih znanosti Hrvatske i Pravnog fakulteta u Rijeci, održan je 25. i 26. listopada 2018. godine na Pravnom fakultetu u Rijeci.

Program skupa obuhvatio je respektabilan broj tema i izlagača, brojne uvažene znanstvenike, profesore svih hrvatskih pravnih fakulteta, članove Akademije i pravne praktičare i s preko 30 izlaganja ujedno je bio i najbrojniji znanstveni skup Akademije pravnih znanosti Hrvatske do sada. Na kraju skupa doneseni su zaključci Akademije pravnih znanosti o izloženim i problematiziranim pitanjima i temama.

Znanstveni skup „Hrvatska u Europskoj uniji – pet godina poslije“  dio je programa kojim Pravni fakultet obilježava obljetnicu 45 godina pravnog studija u Rijeci. Program skupa dostupan je ovdje.