Ljetna praksa na Sudu EU-a u Luxembourgu čeka na vas!

Sud Europske unije i ove godine nudi mogućnost zapošljavanja studenata tijekom ljetnih mjeseci. Riječ je o zaposlenju tijekom ljetnih školskih praznika (1. srpnja -  30. rujna), u trajanju od mjesec dana. Prijave kandidata dostupne su svim službama u Sudu EU-a, tako da nema ograničenja u pogledu područja studija ili jezika. Odjel za pravno prevođenje na hrvatski jezik u pravilu zapošljava studente hrvatskih pravnih fakulteta s dobrim poznavanjem francuskog jezika.

Kandidati moraju imati navršenih 18 godina u kalendarskoj godini u kojoj podnose prijave, a u vrijeme zapošljavanja ne smiju imati više od 25 godina. Rok za podnošenje prijava je 31. ožujka 2019. (17h00, SEV), a prijave sa podnose putem aplikacije EU CV Online.

Više informacija dostupno je na stranici.