Obavijest o mjerama povodom COVID-19

Danas je premijer Plenković obavijestio javnost da se uvode nove mjere zaštite od virusa COVID-19 koje uključuju i prekid nastave na fakultetima od ponedjeljka 16. ožujka 2020. na razdoblje od dva tjedna.

Prekid nastave znači da studenti neće dolaziti na nastavu, a predavanja i drugi oblici nastave odvijat će se putem sustava Merlin sukladno objavljenoj satnici. Studenti imaju pristup Merlin sustavu korištenjem svoga AAI@EduHr i svoje @pravri.hr adrese putem opcije „Virtualna soba za webinare“.

U slučaju tehničkih poteškoća studenti se mogu obratiti informatičkoj službi Fakulteta na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Studenti koji nemaju tehničke mogućnosti za praćenje nastave on-line (nemaju tablet, laptop, pristup wi-fi i sl.) moći će koristiti računala u čitaonici ili u računalnoj učionici na Fakultetu.

Ured za studente, knjižnica i druge službe bit će dostupne studentima. Preporuča se korištenje telefona ili e-maila.
Sve relevantne informacije bit će dostupne kroz sustav Merlin.