Obavijest studentima o provedbi kolokvija/međuispita u ljetnim semestru ak. god. 2020./21.

Dragi studenti,

obavještavamo vas da će vam predmetni nastavnici kroz sljedećih nekoliko dana putem sustava Merlin objaviti datume provjera (kolokvija i međuispita te popravnih provjera) ukoliko to već nisu učinili. Također, nastavnici će vam objaviti i način kako će se navedene provjere provoditi u online okruženju (pisana online provjera i/ili usmena online provjera).

Kada je riječ o završnim ispitima, obavijest će uslijediti naknadno tijekom svibnja.

Želimo vam sretne i mirne blagdane uz najljepše želje za zdravljem vas i vaših bližnjih.

Prodekani za nastavu