Najava Erasmus+ dana na Pravnom fakultetu

Kao i proteklih godina, Pravni fakultet u Rijeci u suradnji s Uredom za međunarodnu suradnju/Erasmus Sveučilišta u Rijeci organizira Erasmus+ dan u okviru kojeg će biti predstavljeni elementi programa Erasmus+ za nastavnike i studente. Program na Pravnom fakultetu u Rijeci počinje 20. veljače 2020. godine u 11 sati.

Nastavnici i nenastavno osoblje upoznat će se sa svim pojedinostima o programima Erasmus+ i mogućnostima koje se kroz ovaj program pružaju za ostvarivanje suradnje s visokoškolskim i drugim institucijama. Studenti će dobiti odgovore na svoje upite od djelatnica Ureda za međunarodnu mobilnost/Erasmus i sve informacije glede prijave i ostvarivanja mobilnosti. Dodatno će biti riječi i o mogućnostima koje se pružaju poslodavcima kao korisnicima dijela programa koji omogućuje suradnju sa studentima iz drugih država članica radi prakse.
Više pojedinosti možete pronaći u letku.