Upisi u višu godinu studija u ak. god. 2019./2020.

Upisi u više godine/semestre studija se provode

Od 12. do 27. rujna 2019. godine prema Rasporedu upisa

Upute za upise u višu godinu / semestar studija
  1. Provjeriti jesu li na Studomatu evidentirani svi položeni ispiti (ukoliko nisu javiti se u Evidenciju studija ili na Katedru)
  2. Obaviti upis na Studomatu (računalu kod kuće ili na fakultetu)
  3. Brojevi za redomat uzimaju se od 8.00 do 13.00 sati (uređaj je ispred Evidencije studija)
  4. Predati u Evidenciju studija:
  • Indeks (e-indeks)
  • Priznanicu o izvršenoj uplati  troškova upisa
  • Priznanicu o izvršenoj uplati školarine – samo studenti koji su obavezni platiti školarinu
  • Račun o uplati troškova upisnine i školarine koji se izdaje u Računalnoj učionici
  • Nastavni plan sa označenim predmetima zimskog i ljetnog semestra - samo izvanredni studenti.
  1. Ukoliko student pri upisu na sustavu Studomat označi kolegije koje sukladno Pravilniku o studiju Pravnog fakulteta u Rijeci nema pravo upisati, isti će se naknadno poništiti.
  2. Studenti  prilikom upisa više studijske godine svakako trebaju koristiti:
  • izvedbeni nastavni plan za akademsku godinu 2019./2020.
  • satnicu, posebno kako bi izbjegli odabir izbornih kolegija gdje postoje preklapanja u satnici predavanja
  • detaljne izvedbene nastavne planove (DINP) svih kolegija koje upisuju  koji su dostupni na predmetno-nastavnom repozitoriju

Nastavni programi

Prijelaz sa sveučilišnog integriranog preddiplomskog i diplomskog studija prava na stručni studij-upravni studij