Uvod u njemačko pravo

Zaklada Hanns Seidel

najavljuju  održavanje 4. stručnog tečaja

Uvod u njemačko pravo  - Einführung in das deutsche Recht

Tečaj je tematski usmjeren na osnove trgovačkog i građanskog prava, pod vodstvom prof. dr. sc. Geralda G. Sandera s Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg u Njemačkoj. Tečaj se održava na Pravnom fakultetu u Rijeci, svakim danom od 23. do 26. travnja 2019. u poslijepodnevnom terminu 16.00-19.00 sati.

Tečaj je namijenjen studentima prava, upravnog studija, germanistike i drugih studija, koji mogu pratiti predavanja na njemačkom jeziku.

Prijave se mogu poslati Paulini Ostojić na adresu elektroničke pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. do 19. travnja 2019.godine. U prijavi je potrebno naznačiti način na koji je student učio njemački jezik (primjerice, u osnovnoj ili srednjoj školi, tečaju, školi jezika, ljetnoj školi, na fakultetu i sl.), bez prilaganja dokumentacije.

Najava i program