Anketa za evaluaciju nastavnika i nastave

Studentska evaluacija kvalitete nastavnog procesa i rada nastavnika za ljetni semestar tekuće akademske godine provodi se od 23. travnja do 31. svibnja 2019. godine putem Informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU).

Pozivamo studente na sudjelovanje u evaluaciji  s ciljem unaprjeđivanja nastavnog procesa i uvjeta studiranja.

Odbor za osiguravanje i unapređivanje kvalitete

Od ak. godine 2013./14., studentska evaluacija nastavnika provodi se preko studomata.

Ispunjavanjem ankete studenti mogu utjecati na poboljšanje nastave te upozoriti na nedostatke i teškoće u njezinoj izvedbi. Vrlo je važno da odgovori na pitanja budu iskreni, dobronamjerni te da izražavaju osobno mišljenje studenta.

Tehnologija prikupljanja i obrade podataka je takva da ne postoji način da se odgovor poveže sa studentom koji je ispunjavao anketu (podatci o tome koji je student ispunio koju anketu vezani su isključivo za studenta, kako bi se onemogućilo višestruko ispunjavanje ankete, i nije ih moguće dobiti).

Ankete za evaluaciju nastave u ljetnom semestru ak. god. 2018./2019. su dostupne za ispunjavanje na studomatu od 23. travnja do 31. svibnja 2019. godine. Molimo studente da se odazovu ispunjavanju ankete u što većem broju.