Mogućnost zapošljavanja i nastavak studija

Završetkom studija student će biti kvalificiran raditi na poslovima i u tijelima pravosuđa/ sudbene vlasti, državnom odvjetništvu, obavljati odvjetničke i javnobilježničke poslove, pravne i upravne poslove u državnoj i lokalnoj upravi i samoupravi, upravnim tijelima, pravne poslove u trgovačkim društvima, diplomatskoj i konzularnoj službi, te druge poslove u gospodarstvu, državnoj i lokalnoj upravi i samoupravi, znanosti i dr.

Po završetku ovoga Studija student može nastaviti studij na poslijediplomskim (specijalističkim) studijima prava i drugim društvenim studijima sukladno pravilima o upisu na ove studije te poslijediplomskim doktorskim studijima prava, ali i šireg društvenoga usmjerenja, u Hrvatskoj i Europskoj uniji te izvan nje.