Uvjeti upisa

Na Studij se može upisati osoba koja je završila sveučilišni dodiplomski (četverogodišnji) studij ili osoba koja je završila sveučilišni diplomski (petogodišnji) studij. Polaznik mora poznavati jedan svjetski jezik do razine mogućnosti praćenja stručne literature i osnovne stručne komunikacije. Poželjno je radno iskustvo na poslovima koji su vezani uz trgovačka društva (primjerice zaposlenici trgovačkih društava, članovi uprave trgovačkih društava, djelatnici organa uprave i lokalne samouprave koji rješavaju zahtjeve trgovačakih društava, suci trgovačkih sudova, državni odvjetnici, odvjetnici i sl.)
Kandidatima bez praktičnog radnog iskustva upis na poslijediplomski studij moguć je uz uvjet prosječne ocjene iznad 3.50 ostvarene na diplomskom studiju, odnosno uz preporuke dvaju sveučilišnih nastavnika.