Zbornik, volumen 37. broj 1, 2016.

Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci
Z b o r n i k
volumen 37 , br. 1, 2016.

SADRŽAJ

XXII. Savjetovanje pravnika
"Petar Simonetti (Vlasništvo-Obveze-Postupak)"
(Poreč, 13., 14. i 15. travnja 2016.)

Prilozi za Savjetovanje:

Mihajlo Dika,
O nedopuštenim dokazima u parničnom postupku (izvorni znanstveni rad)

Sandra Laleta, Nada Bodiroga Vukobrat,
Fleksigurnost i (de)regulacija tržišta rada (izvorni znanstveni rad)

Marko Babić, Eduard Kunštek,
Neke dvojbe u primjeni Zakona o naknadi za imovinu oduzetu za vrijeme jugoslavenske komunističke vladavine (izvorni znanstveni rad)

Aldo Radolović, Duška Šarin,
Neke aktualne građanskopravne dimenzije kaznenog prava i kaznenog sudovanja - ustavnopravni aspekti (izvorni znanstveni rad)

Marko Bevanda, Maja Čolaković,
Pravni okvir za zaštitu osobnih podataka (u vezi sa zdravljem) u pravu Europske unije (izvorni znanstveni rad)

Maja Bukovac Puvača,