Zbornik, volumen 39. broj 4 (Posebni broj), 2018.

Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci
Z b o r n i k
volumen 39 , br. 4 (Posebni broj), 2018.

SADRŽAJ

Članci:

Edita Čulinović-Herc, Antonija Zubović, Mihaela Braut Filipović,
Preventivno restrukturiranje trgovačkih društava u poteškoćama – isti kroj za sve ili odijelo po mjeri? (izvorni znanstveni rad)

Željko Bartulović,
Pravni akti usmjereni na poticanje inovativnosti trgovaca (analiza primjera iz Hrvatske i Rijeke od srednjeg vijeka do početka 19. stoljeća) (izvorni znanstveni rad)

Polonca Kovač,
Potencijali i granice mehanizama prevencije i alternativnog rješavanja poreznih sporova (izvorni znanstveni rad)

Saša Prelič, Marijan Kocbek,
Dopustivost fi nancijske asistencije ovisnog društva za obveze vladajućeg društva (izvorni znanstveni rad)

Darja Senčur Peček,
Socijalnopravna zaštita radnika u nestandardnim oblicima rada u Sloveniji (izvorni znanstveni rad)