Regionalna košarkaška Sveučilišna liga

02.02.2014.  je u Beogradu obilježen početak regionalne košarkaške lige u kojoj će sudjelovati muške ekipe Sveučilišta u Rijeci, Sveučilišta u Splitu, Sveučilišta u Mostaru, Univerziteta u Beogradu, Univerziteta u Podgorici i Univerziteta u Novom Sadu.

Odigrane su dvije utakmice:
Studentska  Zapad - Istok  95-86
Ekipa Zapad bila je sastavljena od igrača ekipa koje će nastupiti u ligi, a Sveučilište u Rijeci predstavljali su Marino Kučan (igrač, student Pravnog f. SuR) i Teddy Delač (jedan od trenera, voditelj košarkaške reprezentacije SuR).

Utakmica Legenda Zapad - Istok 90-85
Ekipu Zapada vodili su Ranko Žeravica i Mirko Novosel, a Istok je vodio Stanislav Jerjomin.

Za Zapad su nastupili Aramis Naglić, Dino Rađa (MVP utakmice), Dragan Ivković, Svetislav Zorkić, Dragan Lukovski, Milenko Topić, Srećko Jarić, Radislav Ćurčić, Branko Vukićević i Dragan Milanović. Sa klupe su ih bodrili Dejan Tomašević, Predrag Danilović, Milan Gurović, Damir Šolman, Ratko Tvrdić, a Petar Skansi izveo je početno podbacivanje.
Za Istok su nastupili: Zahar Pašutin, Aleksandar Volkov, Ivan Filipov, Andrej Vedišev, Pavel Astahov, Sergej Panov, Andrej Peregudov, Heino Enden, Nikolaj Derjugin, Igor Kudelin, Andrej Spiridonov, Svetlana Abrosimova i Lipkovski.