Gostovanje naših nastavnika na KanalRi

Povodom obilježavanja 45. godina studija prava u Rijeci, prof. dr. sc. Željko Bartulović i doc. dr. sc. Igor Martinović gostovali su u emisiji „Učionica“ na KanalRi.

Tom prilikom istaknuli su brojne okolnosti pokretanja studija prava u Rijeci 1973. godine te neke bitne činjenice iz povijesti Pravnog fakulteta te naznačili smjerove budućeg razvoja. Uz to su naglasili ulogu Pravnog fakulteta u obrazovanju mladih za pravednije društvo te pozvali potencijalne studente da dođu s povjerenjem na Pravni fakultet koji će ih opskrbiti kompetencijama za različite karijerne odabire. Snimku emisije možete pogledati ovdje.