Međunarodni skup o sportskoj diplomaciji u Dubrovniku, 23. - 24. 10. 2023.

U organizaciji Ministarstva turizma i sporta Republike Hrvatske te u partnerstvu s Centrom za sportsko pravo, politike u sportu i sportsku diplomaciju i Jean Monnet katedrom EU Sportskog prava, politika i diplomacije u sportu Pravnog fakulteta u Rijeci 23. i 24. listopada 2023. godine u Dubrovniku je održan međunarodni skup i radionica za predstavnike EU-27 država članica na temu sportske diplomacije.

Jedan od suorganizatora događanja je izv. prof. dr. sc. Vanja Smokvina, a u radu su sudjelovali i vanjski članovi Centra i Jean Monnet katedre prof. dr. sc. Richard Parrish (Edge Hill University, UK), prof. dr. sc. Carmen Perez Gonzalez (UC3 Madrid, Španjolska) i dr. sc. Simon Rofe (Leeds University, UK)