Unisport liga

U tijeku je nova sezona UNISPORT lige. UNISPORT liga je studentska liga u 17 različitih sportova tijekom akademske godine na kojima mogu sudjelovati svi studenti Sveučilišta i Veleučilišta u Rijeci. Natjecanja se održavaju najčešće vikendom (subotom i nedjeljom), a za osvojena prva tri mjesta studenti dobivaju medalje.  Za osvojeno jedno od prva 4 mjesta Pravni fakultet dobiva bodove na ljestvici visokoškolskih ustanova i to prema tablici:

1.mjesto – 5 bodova
2.mjesto – 3 boda
3.mjesto – 2 boda
4.mjesto – 1 bod

Sve ekipe i pojednici mogu biti diskvalificirani sa natjecanja iz dva razloga:
a) ako se utvrdi da je za fakultet nastupila osoba koja nije imala pravo
b) ako se ekipa ne pojavi na dvije utakmice, odnosno ako se natjecatelj u pojedinačnom sportu ne pojavi na natjecanju, a u nekoj drugoj disciplini natjecatelj Pravnog fakulteta nije prijavljen ili nije došao.

Ove godine već je održano natjecanje Unisport lige u streetballu, stolnom tenisu, badmintonu, futsalu, šahu i rukometu a u tijeku su prijave za natjecanje u squashu, crossu, košarci i cageballu.

Slobodno se javite ovdje