Europski parlament: glas građana u Europskoj uniji

Na Pravnom fakultetu u Rijeci, 18. ožujka 2019. u 10,00 sati, održat će se rasprava na temu Europskog parlamenta i nadolazećih izbora. Gosti su: Ivana Maletić, zastupnica u Europskom parlamentu, Jozo Radoš, zastupnik u Europskom parlamentu, Ivan Budisavljević i Matej Blažić, studenti Pravnog fakulteta u Rijeci, a moderator je novinar Neven Šantić. Gosti će raspravljati o ulozi Europskog parlamenta i važnosti izbora za Europski parlament, djelovanju i učinkovitosti Europske unije u suočavanju s mnogobrojnim društvenim, ekonomskim i političkim izazovima te položaju mladih u Europskoj uniji.

Ovo je nastavak predavanja i rasprava u okviru ciklusa ususret izborima za Europski parlament koji Pravni fakultet u Rijeci organizira u suradnji s Hanns-Seidel-Stiftungom.

Poziv možete preuzeti ovdje.