Kako zaštititi potrošače i poslovanje na internetu

HGK – Županijska komora Rijeka, u suradnji s Pravnim fakultetom u Rijeci, organizira besplatni seminar Kako zaštititi potrošače i poslovanje pravilnim online informiranjem kupaca, koji će se održati u petak, 15. ožujka 2019., od 13 sati i 30 minuta do 16 sati u Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23 u Rijeci. Koji su najčešći propusti u informiranju potrošača o njihovim ključnim pravima i obvezama, koje zakonom propisane informacije službene web-stranice trgovaca moraju sadržavati i koje su predviđene sankcije ako ih ne sadrže, pitanja su na koje će dati odgovor izv. prof. dr. sc. Emilia Mišćenić. Više o seminaru i prijavi dostupno je ovdje.