Potpisan ugovor za višemilijunski projekt radi poboljšanja kvalitete studiranja

U petak 22. ožujka 2019. u Velikoj dvorani Ministarstva znanosti i obrazovanja u Zagrebu je održana svečanost potpisivanja ugovora za poziv „Provedba HKO-a na razini visokog obrazovanja“ iz Europskog socijalnog fonda, Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014-2020. Ponosni smo što je naš Pravni fakultet u Rijeci u okviru ovog poziva dobio bespovratna sredstva u vrijednosti od 3.543.935,40 kn za projekt Providentia Studiorum Iuris, koji će se provoditi u naredne tri godine s ciljem unaprjeđenja kvalitete studiranja na pravnim fakultetima u Hrvatskoj.