Održan Drugi riječki dan poreznog prava

Dana 25. travnja 2019. na našem je Fakultetu, u organizaciji Zavoda za pravo društava i financijsko pravo i International Bureau of Fiscal Documentation (IBFD), održan međunarodni znanstveni kolokvij „Aktualna pitanja poreznog prava u usporednom i EU kontekstu“. Na skupu su izlagači iz redova pravnih znanstvenika i praktičara obradili niz gorućih porezno-pravnih pitanja, poput poreznog tretmana digitalne ekonomije, praktične zaštite prava poreznih obveznika, novih obveza izvještavanja o transakcijama za porezne savjetnike i druge posrednike, i dr. Posebno ističemo da ovaj skup predstavlja nastavak tradicije započete 2018. godine te predstavlja važan doprinos našeg Fakulteta raspravi ključnih porezno-pravnih problema uz povezivanje teorije i prakse.