Studentice PRAVRI osvojile 1. mjesto na studentskom simuliranom suđenju

U ponedjeljak 13. svibnja 2019., dekanica Pravnog fakulteta u Rijeci prof. dr. sc. Vesna Crnić-Grotić danas je primila studentice Andreu Kostelić, Sonju Kostić i Katarinu Latas koje su, uz podršku mentorice izv. prof. dr. sc. Ivane Kunde, predstavljale Fakultet na natjecanju iz simuliranog suđenja iz međunarodnog privatnog prava „EUChild“, organiziranog u okviru Jean Monnet katedre za prekogranično kretanje djeteta, održanog 9. i 10. svibnja 2019. na Pravnom fakultetu u Osijeku.

Tom prilikom im je čestitala na osvojenom 1. mjestu u konkurenciji šest fakulteta iz regije: sva četiri hrvatska pravna fakulteta te zeničkog i niškog fakulteta. Studentice su dekanici predale pehar koji će biti uključen u kolekciju nagrada Fakulteta.
Uvjerljivu pobjedu studentice su izborile dobro pripremljenim izlaganjem, vještim odgovorima na pitanja i sveopćim izvrsnim dojmom nastupa.
Pridružujemo se čestitkama i vjerujemo da će im ovo iskustvo pomoći u dovršetku školovanja i skorom zapošljavanju!