Student Fakulteta izabran za Studentskog pravobranitelja Sveučilišta u Rijeci

Čast nam je objaviti da je na 21. sjednici Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci za voditelja Ureda studentskog pravobranitelja te Studentskog pravobranitelja Sveučilišta u Rijeci izabran student treće godine integriranog studija, Sven Sušanj. Na tom mjestu nasljeđuje Vitu Jurković, također studenticu Fakulteta. Drago nam je što se ovime nastavlja niz naših studentica i studenata koji su obnašali ovu odgovornu dužnost te od kolege Sušnja očekujemo da će se svojim djelovanjem založiti za prava svih studentica i studenata Sveučilišta.

Sve studentice i studente pozivamo da se informiraju o planiranom djelovanju novog pravobranitelja na mrežnim stranicama Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci.  Budući da njegov životopis zbog tehničke greške nije objavljen na istom mjestu, učinili smo ga dostupnim ovdje.