Studentski tim ostvario izvrstan uspjeh na međunarodnom natjecanju iz medijskog prava

Prošlog su tjedna u Budimpešti održane regionalne runde međunarodnog natjecanja iz medijskog prava, Price Media Law Moot Court. U njima je po prvi puta sudjelovao i tim Pravnog fakulteta u Rijeci, u sastavu: Mihovil Miholić, Gorana Morić, Martina Tičić i Laura Žeželić. Tim je uspješno došao do finala regionalnih rundi, u kojem se suočio s ekipom domaćina, Pravnog fakulteta Sveučilišta Eötvös Loránd. Iako su naši studenti pokazali izvrsno znanje, nedostajala im je nijansa prednosti pred protivnikom, zbog čega su u konačnici zauzeli izvrsno drugo mjesto u ukupnom poretku. Ovo ujedno znači da se naš tim kvalificirao za međunarodne runde natjecanja, koje će se na proljeće sljedeće godine održati u Oxfordu. Nadalje, Mihovil Miholić je primio priznanje kao najbolji govornik, a tim u cjelini je dobio nagradu za druge najbolje podneske.