Knjiga izdana u okviru Erasmus+ projekta o regulaciji nogometnih agenata

Nedavnim izdavanjem knjige naslova Promoting and supporting good governance in the European football agents industry, autora članova  istraživačkog tima istoimenog projekta (Richard Parrish, Andrea Cattaneo, Johan Lindholm, Jürgen Mittag, Carmen Perez-Gonzalez i Vanja Smokvina) nakon završne konferencije u okviru projekta održane 1. studenoga 2019. godine na Etihad Stadium u Manchesteru (UK), uspješno je dovršen istoimeni Erasmus+ projekt. Knjiga je izdana u nakladi Predstavništva Europske komisije u RH i Pravnog fakulteta u Rijeci.
Rezultati istraživanja navedenog projekta dostupni su na službenoj stranici projekta.