Započeo s radom novi projekt o energetskoj tranziciji

Još jedan projekt otpočeo je danas s aktivnostima na Pravnom fakultetu u Rijeci. Riječ je o projektu "Enabling Consumer to become Prosumer in the Energy Transition Era – ECPE", koji se realizira pod vodstvom Sveučilišta u Camerinu. 43 člana akademske zajednice i stručnjaka iz raznih dijelova svijeta, među kojima su prof. dr. sc. Ivana Kunda i doc. dr. sc. Sandra Winkler, okupljeni su pod ovim projektom kako bi istražili fenomen "protrošača" i regulatorne prepreke njegovu značajnijem uključivanju u razvoj održivih energetskih praksi.