Pobjednik Studentskog kviza primio nagradu

Student Josip Šajbić osvojio je prvo mjesto na Studentskom kvizu PRAVRI 2020. svojim znalačkim i brzim odgovorima na svih 5 pitanja o akademiku Luji Margetiću. Danas mu je uručena nagrada za pobjedu u tom kvizu i to kao prvom studentu koji je kročio u novoimonovanu i novouređenu Dvoranu akademika Luje Margetića.
Nagrada se sastoji od Kompleta za kreativno pravno pisanje u kojem su pored prigodne dvije knjige akademika Luje Margetića i novog Zbornika Pravnog fakulteta u Rijeci, i fascikl, blok i kemijska te šalica s otiskom znaka Pravnog fakulteta u Rijeci u platnenoj torbi s otiskom znaka Pravnog fakulteta u Rijeci posebno otisnutima za ovu priliku. Nadamo se da će ih rado koristiti!