Darja Lončar Dušanović obranila doktorsku disertaciju

Darja Lončar Dušanović, doktorandica na Poslijediplomskom doktorskom studiju iz područja društvenih znanosti, polje pravo Sveučilišta u Rijeci, Pravnog fakulteta i službenica za zaštitu osobnih podataka u jednoj od vodećih hrvatskih telekomunikacijskih kompanija, obranila je 24. ožujka 2021. doktorsku disertaciju pod naslovom „Back to Bases: Overcoming Legal Uncertainty in Personal Data Processing in the EU“, napisanu pod mentorstvom prof. dr. sc. Ivane Kunde. Kako je istaknulo Povjerenstvo za obranu u sastavu prof. dr. sc. Marko Šikić, Sveučilište u Zagrebu, Pravni fakultet, doc. dr. sc. Petra Weingerl, Sveučilište u Mariboru, Pravni fakultet i doc. dr. sc. Danijela Vrbljanac, Sveučilište u Rijeci, Pravni fakultet, novina u njenom pristupu je usvajanje perspektive pravne sigurnosti kao metavrijednosti.