Sastanak s predstavnicima i nastavnicima Pravnog fakulteta u Mariboru (Slovenija)

Dana 13. prosinca 2021. godine u sklopu projekta Providentia Studiorum Iuris održan je online sastanak s predstavnicima Pravnog fakulteta u Mariboru, Slovenija koji je ujedno i poslijednji od sveukupno četiri predviđena sastanka.

Sastanku je prisustvovalo više od dvadeset nastavnika s Pravnog fakulteta u Rijeci i Pravnog fakulteta u Splitu koji su sa slovenskim kolegama razmijenili iskustva o različitim modelima održavanja praktičnih oblika nastave na studijima prava i mogućnostima osnaživanja praktičnih kompetencija studenata prava.