Potpisan sporazum o suradnji s Pravnim fakultetom Justinijan I u Skopju

Dekan našeg Fakulteta, prof. dr. sc. Dario Đerđa, 12. lipnja 2024. godine potpisao je važan sporazum o suradnji s Pravnim fakultetom Justinijan I, Sveučilišta Sv. Ćiril i Metod u Skopju. Ovaj sporazum otvara vrata razvoju zajedničkih projekata, razmjeni studenata i nastavnika te organizaciji zajedničkih konferencija i seminara, čime se značajno jačaju akademske veze između naših institucija.
Ova inicijativa dio je šireg plana našeg Fakulteta za povezivanje s prestižnim međunarodnim institucijama, omogućujući našim studentima i nastavnicima da stječu dragocjena znanja i iskustva kroz međunarodnu suradnju.
Ovom prilikom su naši nastavnici, prof. dr. sc. Željko Bartulović i doc. dr. sc. Ines Matić Matešković, sudjelovali na okruglom stolu na temu „Univerzalnost rimskog prava“, koji je organiziran u okviru ove novouspostavljene suradnje. Njihov doprinos dodatno je obogatio akademski dijalog i postavio temelje za buduće zajedničke projekte.