Zbornik, volumen 33, br. 2, 2012.

Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci
Z b o r n i k
volumen 33 , br. 2, 2012.

SADRŽAJ

I. Članci:

Boris Banovac

Institutional and Societal Aspects of Ethno-National Identification and Ethnic
Conflict - A Contribution to the Historical Sociology (izvorni znanstveni rad)

Miljenko Brekalo
Povijesni prikaz i pravni karakternormativnih akata Republike Srpske Krajine
(izvorni znanstveni rad)

Hana Horak, Kosjenka Dumančić,Zvonimir Šafranko
Sloboda poslovnog nastana trgovačkih društava - što donosi prijedlog Četrnaeste direktive u pravu Europske unije? (izvorni znanstveni rad)

Tommaso dalla Massara
Vendita di tradizione romanistica e vendita internationale: modelli a confronto (izvorni znanstveni rad)