Doc. dr. sc. Tuhtan Grgić sudjelovala na radionici Exercising passenger rights and legal protection of passengers in maritime transport na Sveučilištu Sapienza u Rimu

24.10.2019.
Podijeli vijest na

Tijekom boravka na Pravnom fakultetu Sveučilišta Sapienza u Rimu Iva Tuhtan Grgić održala je s kolegom Danieleom Cascianom sa Sveučilišta u Udinama radionicu Exercising passenger rights and legal protection of passengers in maritime transport. Radionica je bila namijenjena ne samo studentima Modula Jean Monnet “Transportation Law and Court of Justice of the European Union” (TLCJEU) nego i praktičarima transportnog prava. Radionica je akreditirana od strane Odvjetničke komore u Rimu i vrednuje se kao dio kontinuiranog profesionalnog usavršavanja.

Obavijest o radionici