Odluka o izvanrednom ispitnom terminu – svibanj 2023. godine

04.04.2023.
/ Vijesti /
Podijeli vijest na

Studentima 5. godine i studentima 4. godine Sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Pravo koji su upisali kolegij Pravno istraživanje i/ili Diplomski rad odobrava se izvanredni ispitni termin u mjesecu svibnju 2023. godine iz svih kolegija koje su pohađali u VII. i IX. semestru studija, a sukladno objavljenim ispitnim terminima.

Studentima 3. godine i studentima 2. godine Stručnog prijediplomskog studija Upravnog studija koji su upisali kolegij Završni rad odobrava se izvanredni ispitni termin u mjesecu svibnju 2023. godine iz svih kolegija koje su pohađali u III. i V. semestru studija, a sukladno objavljenim ispitnim terminima.

Ova se odluka primjenjuje i na studente iz članka 6. Pravilnika o Studiju Pravnog fakulteta u Rijeci.