Događanje

— 26.09.2024.

_Ljetna škola

• Online

U ponedjeljak 23. rujna 2024. godine započelo je 4. izdanje Jean Monnet EU Sports Law, Policy & Diplomacy Rijeka Summer School. Ljetna se škola održava online načinom, a registrirano je preko 110 sudionika iz gotovo svih dijelova svijeta.

U uvodnim obraćanjima sudionicima su se obratili izv. prof. dr. sc. Vanja Smokvina (Pravni fakultet u Rijeci, predsjednik organizacijskog odbora), izv. prof. dr. sc. Dana Dobrić Jambrović (prodekanica Pravnog fakulteta u Rijeci), prof. dr. sc. Saša Zelenika (prorektor Sveučilišta u Rijeci), Josip Pavić (državni tajnik u Ministarstvu turizma i sporta RH) te Nj. E. Zrinka Ujević (voditeljica predstavništva Europske komisije U RH).

Ljetnu školu organizira Zavod za sportsko pravo, politike u sportu i sportsku diplomaciju te Jean Monnet katedra sportskog prava, politike i diplomacije EU-a Pravnog fakulteta u Rijeci, a održava se pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma i sporta RH te uz podršku Predstavništva Europske komisije u RH.

Podijeli događanje na