Najava popularno-znanstvenih predavanja naših znanstvenica u GKR-u

Podijeli vijest na

Znanstvenici Pravnog fakulteta u Rijeci sudjeluju u ciklusu predavanja: Što ja to istražujem? koji organiziraju Centar za popularizaciju i promociju znanosti i Zaklada Sveučilišta u Rijeci uz partnersku potporu Gradske knjižnice Rijeka.

Među više intrigantnih predavanja su i predavanje prof. dr. sc. Sanje Barić na temu Prava prirode – transformacija antropocentrične paradigme?, 13. studenoga 2024. te predavanje izv. prof. dr. sc. Dalide Rittosse i nasl. doc. dr. sc. Dejane Golenko Zašto je važno razumjeti kaznenopravnu informaciju – vodič kroz galaksiju kaznenopravne pismenosti, 4. prosinca 2024. Cijeli program cikusa dostupan je ovdje.

Predavanja su otvorena svima, a prijave se primaju putem online prijavnice za svaki susret posebno.