Događanje

Međunarodni znanstveni skup – „Zaštita prava na život u zdravoj gradskoj sredini i sustavi no-fault naknada u hrvatskom i talijanskom pravu.”

12.09.2024.

_Znanstveni skupovi i događanja

• Online
  • Pravni fakultet

Dana 12. rujna 2024. na Pravnom fakultetu u Rijeci i on line kao projektna aktivnost u okviru projekta „AB URBE CONDITA – Zaštita prava za život u zdravoj gradskoj sredini“ kojeg financira Sveučilište u Rijeci ”UNIRI projekti iskusnih znanstvenika 2023,” br.: uniri-iskusni-23-296 održat će se Međunarodni znanstveni skup „Zaštita prava na život u zdravoj gradskoj sredini i sustavi no-fault naknada u hrvatskom i talijanskom pravu.” Na skupu će ugledni znanstvenici i praktičari iz zemlje i inozemstva govoriti o brojnim pitanjima povezanim sa zaštitom prava na život u zdravoj gradskoj sredini.

Podijeli događanje na