Prijava diplomskih/završnih radova studenta – putem sustava Provis

10.03.2021.
Podijeli vijest na

Obavještavaju se studenti Integriranog studija, Upravnog studija i SDSSJU-a (koji imaju upisano Pravno istraživanje, odnosno Završni rad) da prijavu teme i cjelokupni postupak (ispunjavanje i potvrda Obrasca A i Obrasca B) provode u komunikaciji s nastavnicima putem sustava PROVIS koji navedene obrasce generira elektroničkim putem.

Studenti se pozivaju da prethodno konzultiraju „Upute studentima – Prijava teme diplomskog/završnog rada kroz PROVIS“.

U sustav PROVIS studenti mogu ući klikom na ikonicu s desne strane naslovne Internet stranice Fakulteta.

Mole se studenti koji u Pravnom istraživanju ili pripremi pisanja završnog rada koriste literaturu iz biblioteke Fakulteta pogotovo ako se radi o udžbeničkoj građi ili knjigama koje imaju praktičnu primjenu (npr. Komentari zakona ili baze poput IUSInfo, Hrvatska pravna revija i sl.) da prilikom prijave teme označe „kvačicom“ prozor „Student koristi uslugu službe za stručnu praksu“.

Prodekani za nastavu