Upisi u ak.god. 2020./2021.

01.10.2020.
Podijeli vijest na

Sukladno Odluci Fakultetskog vijeća o produženju roka za dovršetak studija donijetoj 30. rujna 2020. godine, svi studenti Studija koji nisu završili studij u ovoj akademskoj godini mogu u razdoblju od 27., 28., 29. listopada 2020. podnijeti zahtjev za upis nove akademske godine.

Pritom su svi Studenti dužni podmiriti trošak upisnine u iznosu od 300,00 HRK. Trošak za polaganje preostalih ispita (500,00 HRK po ispitu, što uključuje i case study/istraživački seminar čiji prihvat nije potvrđen od strane mentora) plaća se prilikom prijave samog ispita. Trošak završnog rada (1500,00 HRK) plaća se prije zakazivanja obrane rada.

S ciljem što učinkovitijeg i jednostavnijeg postupanja pri upisu nove akademske godine, molimo Vas da se pridržavate sljedećih koraka:

1. na ovu mail adresu, kao i na mail adresu Evidencije Fakulteta (evidencija@pravri.hr) dostavite podatke o tome koji su Vam ispiti ostali nepoloženi (uključujući i istraživački seminar/case study).
  2. unutar gore navedenog razdoblja (27.10.-29.10.) putem pošte, emailom (ili osobno) u Evidenciju Studija dostavite dokaz o uplati troškova upisnine.
  3. kada budete prijavljivali preostale nepoložene ispite, uz prijavu obavezno dostavite i dokaz o uplati troška polaganja ispita.

S obzirom na epidemiološke uvjete preporuka je da sve korake poduzmete online. Za one koji iz nekih razloga smatraju potrebnim upis izvršiti osobno to će biti moguće u Evidenciji studija kako slijedi: 27. I 28.10. od 11-13 sati te 29.10. od 15-17 sati.