Studentski zbor

Studentski zbor Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci je predstavničko studentsko tijelo Pravnog fakulteta koje se bavi pitanjima kvalitete studentskog života s naglaskom na kvalitetu procesa studiranja, studentski standard, ostvarivanje studentskih prava, kao i drugim pitanjima koja su značajna za studente.

Izbori za Studentski zbor se održavaju svake dvije godine. Prijaviti se mogu svi studenti koji ispunjavaju uvjete natječaja. Zbor se sastoji od 11 članova od kojih 8 članova čine redovni ili izvanredni studenti integriranog studija te 3 člana stručnog studija Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci. Svaki član Studentskog zbora ima svog zamjenika koji ga zamjenjuje u odsutnosti.

Tko je SZPRAVRI?

Predsjedništvo

Sandro Miličkovićpredsjednik SZPRAVRI, smilickov@student.uniri.hr
Stefan Mandićpotpredsjednik SZPRAVRI, smandic@student.uniri.hr